Hakkımızda

Avukatlık Büromuz hakkında genel bilgilere buradan ulaşın

Hukuk Büromuza Hoş Geldiniz

2016 yılında Av. Hüseyin ÖZER tarafından kuruldu. Faaliyetlerini Kayseri’de yürüten büromuz; Diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Büromuz, gerçek şahıslara,yerli ve yabancı şirketlere, finansal kuruluşlara, vakıf, dernek,spor kulübü ve kurumsal şirketlere profesyonel hizmet vermektedir.

Büro, müvekkillerine sadece, dava takibi alanında değil, hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri dokümanların hazırlanması, müzakere süreçlerinin takibi, şirketlerin hukuki altyapı ve inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, idari başvurular hususunda hukuki danışmanlık, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, ihtilafların dava dışı çözüm yolları, tahkim ve benzeri alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Büro, hukukun çeşitli alanlarındaki bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en seri şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Büro, Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup Avukat, Avukatlık, Savunma, Kısaca Avukat a dair her şey

Büro faaliyet alanlarına, “Faaliyet Alanlarımız” bölümünden ulaşabilir, faaliyetlerimiz ile ilgili sorularınızı avukat.huseyin.ozer@gmail.com adresinden e-posta yolu ile tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Saygılarımla

Av. Hüseyin ÖZER

Sormak istediğiniz soruların cevaplarını bizde bulabilirsiniz!

error: SAYFA KORUMALIDIR..